Čemu se roky věnujeme?

Sexuální osvětě, testování erotických hraček, navštěvování akcí se sexuálním (nejenom) nádechem, inspirování v erotických praktikách mnohé české ložnice, ... Chyběly nám na českém trhu zajímavé magazíny, sex-blogy, erotická fóra a další internetové servery, které by pobuřovaly, provokovaly, dráždily a inspirovaly. Tak jsme si je vytvořili sami, nebo jsme spojili síly s dalšími provozovateli.

 • Testování hraček

  Už od roku 2010 testujeme pro naše čtenáře desítky sexuálních hraček, které si zaslouží užít každý milovník sexu. Hledáme ty nejkvalitnější, nejintenzivnější a cenově nejzajímavější hračky pro dospělé.

 • Erotické návody

  Pomáháme tisícům našim čtenářům v objevování nových erotických zážitků a zkoušení nových lascivních praktik - a to pomocí foto/video návodů, které patří k tomu nejlepšímu v našem jazyce.

 • Erotické povídky

  Pro naše čtenáře píšeme vlastní povídky pro dospělé, které vás rozhodně v klidu nenechají. Také umožňujeme našim čtenářům přispět svými prožitými příběhy, takže naše redakce je díky tomu opravdu početná.

 • Audio příběhy

  Sami připravujeme, nahráváme a šíříme audio erotické povídky, které si chce poslechnout každá žena. Jsou to svůdné, eroticky fantazírující příběhy nejen pod peřinu, ale i nad ní.

 • Inspirační tipy

  Přinášíme každý měsíc tipy na erotické akce, knihy se sexuální tematikou, upozorňujeme na zajímavé divadelní hry, filmy a další kulturní výdobytky, které mohou oživit váš pohled na sexuální hrátky.

 • Rozhovory

  Pravidelně vyzpovídáváme přední osobnosti z české erotické komunity, sexuologové, sexkoučky, pornoherečky, fotografové erotických aktů, ... A ideálně je za rok, dva vyzpovídáme znovu pro další novinky!

Naše práce v číslech

0 Měsíčních čtenářů
0 Testovaných hraček
0 Posluchačů povídek
0 Povídek pro dospělé
0 Posluchačů podcastu
0 Seznamkových inzerátů
0 Členů redakcí

Nejnovější články ze spřátelených sexblogů

1 2 3 127 128

Kontaktujte nás

Ať už na e-mail, nebo přes formulář:

Kontaktní informace
info@lascero.cz
Sociální sítě

Pošlete tento článek svému blízkému